Aktuality

Ivan Kurilla povedie PP & TV RAJ Žilina aj v ďalšej sezóne

Žilinským basketbalistom sa v premiérovej sezóne po návrate do najvyššej súťaže neušlo miesto v play-off, napriek tomu dokázali, že neboli len do počtu. Žilina bude patriť na extraligovú mapu aj v nasledujúcom ročníku a to s ambíciou nechýbať v play-off, a tak vedenie klubu na čele s generálnym manažérom Ondrejom Šoškom už teraz intenzívne pracuje na naplnení týchto ambícii.

Jedným z kľúčových prvkov pri dosahovaní stanovených cieľov je pozícia hlavného trénera a sme radi, že vám môžeme oznámiť, že pri kormidle aj naďalej ostáva Ivan Kurilla.

I. Kurilla: Teším sa na prácu v klube. Verím, že spoločne prinesieme fanúšikom žilinského basketbalu radosť. Už teraz pracujeme na skladbe nového tímu a nastavujeme letnú prípravu. Všetci sa na novú sezónu tešíme.

Radosť z pokračovania Ivana Kurillu pri žilinskom kormidle neskrýva ani generálny manažér Ondrej Šoška.

O. Šoška: Sme veľmi radi, že pán Kurilla ostáva v našom klube. Ide o veľmi skúseného trénera, ktorý ma u hráčov rešpekt a vie nastaviť kvalitný systém potrebný pre extraligu. Verím, že pod jeho vedením a zároveň dobrým výberom hráčov, sa posunieme v ďalšej sezóne o level vyššie.